Asistentka riaditeľa do autoservisu v Bratislave.

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Kopčianska, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacplat od 1400 € brutto + odmeny, finálna výška mzdy bude závisieť od skúseností kandidátok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte schopnosť efektívne organizovať a zabezpečiť plynulý chod firmy, potom ste ideálnou kandidátkou pre pozíciu "Asistentky riaditeľa".

Vašou pracovnou náplňou bude :
- plánovanie stretnutí
- kontakt so zákazníkom
- riešenie pohľadávok
- sledovanie nevyhnutných termínov
- marketing
- spracovanie mesačných podkladov pre účtovné a mzdové oddelenie
- pracovno-právna agenda zamestnancov
- poštová agenda
- bežná denná operatíva
- starostlivosť o hostí servisu, či samotného vedenia

- stabilná práca v rokmi zabehnutej spoločnosti
- skvelý pracovný kolektív
- možnosť sebarealizácie a rozvoja
- pracovná doba od 8h - 17h na TPP, pri čiastočnom úväzku 4h denne

Ak si myslíte, že spĺňate naše požiadavky, zašlite svoj životopis aj s fotografiou na e-mail: [email protected].

Vybrané kandidátky budú kontaktované priamo našim klientom na osobný pohovor.

Tešíme sa na Vás.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient spoločnosť PPF servis s.r.o., poskytuje komplexný servis pre všetky značky automobilov. Vyznačuje sa predovšetkým kvalitou služieb a profesionálnym prístupom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva, back office, recepcia, front office

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti s administratívou, prípadne sociálnymi sieťami viac než vítaná
- Schopnosť efektívne zorganizovať prácu a sledovať termíny
- Skvelé komunikačné schopnosti
- Schopnosť pracovať v tíme
- Výrazná miera samostatnosti
- Pracovná aj osobná iniciatíva pri riešení zadaných úloh
- Aktívny vodič /manuál - automat/
- Lojalita

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Sliviaková
Tel.: +421911966599
E-mail: poslať životopis
ID: 4564368  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac