Montážny pracovník Bytča - na HPP

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Bytča, Žilinský kraj, okres Bytča
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 € - 700 €/mes. brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

°Montáž dverových modulov
°Montáž jednotlivých častí dverí na automatickej linke alebo samostatne na pracovnom mieste
°Možnosť kariérneho rastu
°Práca na 3 smeny (možnosť pracovať aj na 2 smeny)
°Práca vhodná pre ženy aj mužov bez rozdielu veku (min. vek 18 rokov)

°Zabezpečenie dopravy z Kysuckého Nového Mesta a zo Žiliny
°Mesačné výkonnostné prémie
°Mesačný dochádzkový bonus
°13. plat (vyplácaný v júli)
°14. plat (vyplácaný v decembri)
°Pracovný odev, drogéria, prací prášok
°Stravný lístok v hodnote 4,00 €

V prípade, ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis na e-mailovú adresu: [email protected].

Kontaktovať budeme vhodných kandidátov telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle, zameraná na montáž dverových modulov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

°manuálna zručnosť
° zodpovednosť
° precíznosť
°dochvíľnosť
°CHUŤ PRACOVAŤ a UČIŤ SA NOVÉ VECI

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3073663  Dátum zverejnenia: 23.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 € - 700 €/mes. brutto