Šikovné a sympatické baby pozor! Hľadáme asistentku predaja poskytujúcu odborné poradenstvo

Kde?

Bratislava - Eurovea / Polus

Pracovný pomer

plný úväzok, na dohodu (brigády)

Mzda (brutto)

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa svet krásy a o svoj zovňajšok sa vieš postarať rovnako kvalitne ako o zákazníka? Tak zbystri zrak, pretože táto pozícia je pre teba to pravé orechové. Hľadáme sympatickú babu s reprezentatívnym vzhľadom, ktorá by z obyčajného nakupovania dokázala spraviť príjemný zážitok, aby zákazník odchádzal z našej predajne s úsmevom na tvári. Okrem vzdelávania, kariérneho rastu a množstva benefitov ťa privíta milý kolektív a pracovné prostredie, z ktorého ani nebudeš chcieť odísť preč. Nepochybujeme o tom, že ty na to máš!

Ako asistentka predaja budeš musieť zvládať:
  • Starostlivosť a obsluhu zákazníkov na predajni
  • Odborné poradenstvo v oblasti kozmetických výrobkov
  • Postarať sa o pozitívny zážitok zákazníka a vyhovieť mu v plnej miere od pozdravu až po nákup produktu
  • Pokyny na základe požiadaviek vedúcej predajne

Pracuje sa dlhý/krátky týždeň.

  • Silné zázemie v medzinárodnej spoločnosti
  • Krásne pracovné prostredie obklopené selektívnou kozmetikou
  • Rozmanitú a zaujímavú prácu v oblasti kozmetiky a krásy
  • Podporu profesného i osobného rozvoja
  • Príspevok na obuv po uplynutí skúšobnej doby
  • Možnosti kariérneho rastu v rámci celej spoločnosti
  • Široká škála vzdelávanie cez interné aj externé zdroje
  • Otvorené a priateľské rokovania sprevádzané našimi hodnotami
  • Program zamestnaneckých výhod

V prípade ak Vás ponuka zaujala, prosíme pošlite nám Váš životopis s fotografiou v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: praca@proplusco.sk.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom luxusnej kozmetiky a parfumov - telová a pleťová kozmetika, dámske a pánske parfumy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Výborné skúsenosti so zákazníckym servisom, proaktívny prístup
  • Orientácia na zákazníka
  • Časová flexibilita (práca aj cez víkendy - 2 víkendy v mesiaci)
  • Nadšenie a záujem o oblasť krásy a kozmetiky
  • Príjemná, charizmatická a sympatickú osobnosť s neustálou chuťou vzdelávať sa v oblasti krásy

Spoločnosť, zaoberajúca sa poskytovaním služieb, pôsobiaca v rámci Slovenskej a Českej republiky.
PROPLUSCO spol. s r.o. je držiteľom povolenia na vykonávanie Agentúry dočasného zamestnávania, vydaného Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny, číslo: AA/2009/9543/3755/OISS.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROPLUSCO spol. s r. o.
Staré Grunty 36
841 04 Bratislava
ID: 3070375   Dátum zverejnenia: 22.6.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.