Vodič VZV, vodič retrak, skladník - Práca s ubytovaním v Novom Meste nad Váhom

PROPLUSCO spol. s r. o.

Ilava, Dunajská Streda, Nové Mesto nad Váhom, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Zlaté Moravce, Brezno, Rimavská Sobota, Kežmarok, Poprad, Rožňava, Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manuálna práca v skladoch s potravinami v Kočovciach pri Novom Meste nad Váhom
- bežné činnosti súvisiace so skladovou logistikou
- zaskladňovanie, manipulácia a vyskladňovanie sortimentu potravín

možnosť zaškolenia a získania praxe a oprávnenia na VZV

V prípade trvalého bydliska mimo regiónu možnosť získania príspevku na dopravu alebo zabezpečenie ubytovania.

Prosíme uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené okrajové požiadavky, aby svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku, posielali výhradne na uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači a to telefonicky alebo e-mailom. Za porozumenie ďakujeme

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.6.2017 (ostáva ešte 21 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovné pozície obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý sa špecializuje na služby Fresh Logistics v oblasti čerstvých výrobkov, čo vyžaduje špeciálne podmienky skladovania a manipulácie. Klient sa orientuje na logistiku a skladovanie potravín ako sú mliečne výrobky, tuky, ovocie, mastné výrobky, šaláty, ryby, atď. Klient taktiež ponúka poradenstvo v oblasti prepráv a časového plánovania dodávok, ponúka riešenie pre malé, stredné i veľké spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ústretovosť
- flexibilita
- zodpovednosť
- ochota pracovať nadčas
- ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke

Spoločnosť, zaoberajúca sa poskytovaním služieb, pôsobiaca v rámci Slovenskej a Českej republiky.
PROPLUSCO spol. s r.o. je držiteľom povolenia na vykonávanie Agentúry dočasného zamestnávania, vydaného Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny, číslo: AA/2009/9543/3755/OISS.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROPLUSCO spol. s r.o.
Staré Grunty 36
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Branislav Loy
Tel.: 0903900340
E-mail: poslať životopis