Logistic Methods Engineer

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pracovný čas je rozdelený na prácu v sklade a za PC tak 50% na 50%
aktívna spolupráca a komunikácia so skladom a výrobou
dôležitý článok manažmentu
starostlivosť o cca 500 položiek
zodpovednosť za celú databázu spoločnosti
zodpovedá za to, aby sa všetky štandardy dostali k finálnemu užívateľovi
sledovať, dodržiavať logistické témy pre nové projekty a sériové úpravy
vypracovanie pracovných štandardov, zabezpečiť ich distribúciu a následnú aplikáciu
zodpovednosť za ergonómiu na pracovisku /zamestnanec - pracovisko - výrobné prostriedky/
podpora logistickej organizácie za účelom zlepšenia kľúčových logistických ukazovateľov výkonnosti
uplatňovať existujúce normy, byť pilierom zlepšovania procesov v oblasti logistiky
zabezpečiť systematický a metodický prístup k riešeniu problémov.

zaujímavé a dostatočne motivujúce finančné ohodnotenie
práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
13., 14. plat
firemné stravovanie za minimálnej finančnej participácie zamestnanca
firemné školenia
práca v príjemnom mladom kolektíve /priateľská až rodinná atmosféra/
bezplatné jazykové kurzy
firemné aktivity

V prípade, ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis na e-mailovú adresu: email: [email protected]

Kontaktovať budeme vhodných kandidátov telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná automobilová spoločnosť /výroba automobilových komponentov/

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Expert
Microsoft Access - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

logistika

Počet rokov praxe

3

aktívna Aj - hlavne technická používaná v automotive
musí vedieť používať MS ACCESS aj programovať, znalosť programovacieho jazyka C++ výhodou
skúsenosť so SAP výhodou nie podmienkou
musí poznať procesy a veci súvisiace so skladom t.z. ovládať skladové hospodárstvo
skúsenosť s vedením ľudí výhodou nie podmienkou
aktívny užívateľ MS OFFICE /EXCEL, MS ACCESS, POWER POINT/ treba sa pripraviť na praktické testy
logické a analytické myslenie
skúsenosť z automotive výhodou, vo výrobnom podniku alebo výrobnej hale nutnosťou
dobrý plánovač

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2924985  Dátum zverejnenia: 7.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: na osobnom pohovore