Manipulačný pracovník v Lozorne

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Lozorno, Malacky, Pezinok, Senica, Skalica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
3,30€/ hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Jednoduché manuálne práce, skladanie krabičiek
- Kontrola telefónov, balenie telefónov
- Príprava objednávok a príjem, výdaj materiálu
- Práca od Pondelka - Piatka, Jednozmenná pracovná prevádzka

- Bezplatná doprava z Malaciek
- Stabilná brigáda
- Motivujúce finančné ohodnotenie (príplatky za nadčasy a dochádzkový bonus)

V prípade ak Vás ponuka zaujala, prosíme pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: praca@proplusco.sk alebo nás kontaktujte telefonicky 0914 343 407.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť, pre ktorú je obsadzovaná pracovná pozícia je jedným z lídrov na technologickom trhu, na 69. mieste v rebríčku FORTUNE 500. Sú najväčším veľkoobchodným technologickým distribútorom a globálnym lídrom v dodávateľských reťazcoch a v službách mobilných zariadení. Pôsobia na križovatke tisícov dodávateľov, predajcov a maloobchodných partnerov, pôsobiacich na celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsenosti s prácou s PC - výhodou
- Zodpovednosť a spoľahlivosť

Spoločnosť, zaoberajúca sa poskytovaním služieb, pôsobiaca v rámci Slovenskej a Českej republiky.
PROPLUSCO spol. s r.o. je držiteľom povolenia na vykonávanie Agentúry dočasného zamestnávania, vydaného Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny, číslo: AA/2009/9543/3755/OISS.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Stanislava Kmeťová
Tel.: 421914343407
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2800674   Dátum zverejnenia: 7.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.