Špecialista/Priemyselný Inžinier

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Jánošíková 1, Žilinský kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zavádzanie metód priemyselného inžinierstva pre vybraný úsek
-plánovanie a riadenie plánu produkcie
-manažment kvality
-vnútropodniková logistika, logistika a riadenie dodávateľských reťazcov
-optimalizácia zásob a materiálových tokov
-projektovanie výrobných procesov a systémov
-komunikácia so zákazníkom-spolupráca pri formovaní konkrétnych požiadaviek a návrh vhodného riešenia
-príprava pracovných štandardov
-realizácia interného zaškolenia tímu a následný audit vybranej oblasti
-spolupráca s ďalším špecialistom pri riešení projektov
-zodpovednosť za úspešné odovzdanie práce zákazníkovi

-Práca v stabilnej spoločnosti
-Práca v medzinárodnom tíme
-Dynamický systém odmeňovania
-Priestor pre sebarealizáciu
-Interné vzdelávanie
-Pracovný notebook a telefón, stravné lístky, firemná autobusová doprava

V prípade ak Vás ponuka zaujala, prosíme pošlite nám Váš životopis v slovenskom i anglickom jazyku na e-mailovú adresu: praca@proplusco.sk.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť so zameraním na automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Automotive
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Dobré komunikačné zručnosti
-Proaktivita a podnikateľský duch
-Schopnosť viesť a motivovať pracovný tím
-Precíznosť, presnosť, vytrvalosť, efektivita v práci
-Odolnosť voči stresu

Spoločnosť, zaoberajúca sa poskytovaním služieb, pôsobiaca v rámci Slovenskej a Českej republiky.
PROPLUSCO spol. s r.o. je držiteľom povolenia na vykonávanie Agentúry dočasného zamestnávania, vydaného Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny, číslo: AA/2009/9543/3755/OISS.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Staré Grunty 36
841 04 Bratislava
ID: 2794369   Dátum zverejnenia: 2.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.