Zmenový vedúci

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a vedenie tímu pracovníkov (cca 30)
- koordinácia ľudí
- prideľovanie pracovníkov na pracovné miesta
- koordinácia pracovného času zamestnancov
- školenie nových pracovníkov
- kontrola pracovníkov z hľadiska podávaného výkonu, kvality práce, dodržiavania postupov
- spolupráca s manažérom
- zodpovednosť za dodržiavanie zásad BOZP a požiarnej ochrany
- práca na 8 alebo 12 hodinové zmeny

- kariérny rast
- stabilné pracovné prostredie
- bonusy

V prípade ak Vás ponuka zaujala, prosíme pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: praca@proplusco.sk alebo nás kontaktujte telefonicky 0903 601 503.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť je jednou z najvýznamnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Počet rokov praxe

logistika
2

- skúsenosti z oblasti logistiky
- skúsenosť s riadením ľudí
- teamový hráč
- odolnosť voči stresu

Spoločnosť, zaoberajúca sa poskytovaním služieb, pôsobiaca v rámci Slovenskej a Českej republiky.
PROPLUSCO spol. s r.o. je držiteľom povolenia na vykonávanie Agentúry dočasného zamestnávania, vydaného Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny, číslo: AA/2009/9543/3755/OISS.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Staré Grunty 36
841 04 Bratislava
ID: 2766807   Dátum zverejnenia: 14.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.