Trainee v personálnej agentúre

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Staré grúnty 36, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
viac informácií na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame dlhodobú brigádu / stáž pre študentov s možnosťou získania odbornej praxe a cenného know how v personálnej agentúre s dlhoročnou tradíciou a príjemným mladým kolektívom. Sídlime v srdci študentov v Mlynskej Doline, flexibilne sa vieme prispôsobiť vášmu rozvrhu hodín. Uprednostníme zodpovedných a spoľahlivých študentov, ktorí majú záujem o dlhodobú spoluprácu a prípadnú možnosť zamestnania sa u nás. Pre viac informácií nás kontaktujte na praca@proplusco.sk

Náplň práce
- aktívne vyhľadávanie, inzercia a nábor nových zamestnancov do výroby
- riešenie náhrady ľudí na zákazke
- komunikácia so zamestnancami ohľadom práce, obsadzovania zmien
- administratívna agenda (veidencia dochádzky, príprava podkladov pre spracovanie miezd)
- spracovanie dochádzky

Prosíme uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené okrajové požiadavky, aby svoje štruktúrované C.V. v slovenskom jazyku, posielali výhradne na uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači a to telefonicky alebo e-mailom. Za porozumenie ďakujeme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- študenti VŠ odbor Manažment alebo Psychológia

Spoločnosť, zaoberajúca sa poskytovaním služieb, pôsobiaca v rámci Slovenskej a Českej republiky.
PROPLUSCO spol. s r.o. je držiteľom povolenia na vykonávanie Agentúry dočasného zamestnávania, vydaného Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny, číslo: AA/2009/9543/3755/OISS.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Staré Grunty 36
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Tímea Kerekešová
Tel.: +421903601503
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2731462   Dátum zverejnenia: 21.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.