Inventúrny pracovník

PROPLUSCO spol. s r. o.

Bratislava, Nitra, Hlohovec, Piešťany, Trnava, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Trnava, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3,10 - 3,80 €/h

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných mužov a ženy na dlhodobú brigádu na inventúry do obchodov
- Práca so skenerom
- Podmienkou je zúčastniť sa na vstupnom školení 15.9.2016 alebo 16.9.2016
- Inventúry sú vykonávané aj v iných mestách ako v Bratislave, Nitre, Hlohovci, Piešťanoch

Čo Vám ponúkame:
- 3,10-3,80 €/hod brutto, možnosť výkonnostných bonusov.
- Dlhodobú spoluprácu.
- Dohodu o vykonaní práce.
- Výplatu každý týždeň.
- Možnosť zvoliť si z ponúkaných dátumov inventúr podľa Vašich časových možností.

V prípade, ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis na e-mailovú adresu: [email protected].
Kontaktovať Vás budeme telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť zaoberajúca sa s inventúrami.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Vás očakávame:
- Ochotu pracovať v noci (cca 95% inventúr je vykonávaných v nočných hodinách)
- Ochotu spolupracovať na inventúrach dlhodobo (po preškolení budete kontaktovaní celoročne, predpokladom je 2 až 6 inventúr v každom mesiaci - môžete si vybrať, na ktorú inventúru pôjdete.
- Zúčastniť sa vstupného školenia, na výber sú termíny: 15.9. alebo 16.9.2016 (v trvaní cca 3 hodiny, nie je preplatené)
- Plnoletosť podmienkou

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2700789  Dátum zverejnenia: 23.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,10 - 3,80 €/h