Finančný manažér

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj, okres Bytča
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie a rozvoj 3 - členného tímu finančného oddelenia
- príprava mesačných reportov pre HQ a CEO
- mesačný, štvrťročný a ročný reporting
- reporting podľa medzinárodných účtovných štandardov
- denný, týždenný a mesačný cash flow
- spolupráca s firemnými zákazníkmi
- monitorovanie a kontrola prevádzkových nákladov
- controlling
- CO a FI uzávierky v systéme SAP
- príprava, kontrola a aktualizácia business plánu
- kontrola finančnej dokumentácie
- kontakt s daňovými, colnými a inými úradmi a subjektami
- zodpovednosť za finančný audit, prípravu daňových podkladov a účtovanie vnútropodnikových cien

- práca v medzinárodnej rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
- stabilná pracovná pozícia
- príjemný kolektív
- možnosť kariérneho rastu
- zaujímavý odmeňovací systém
- 13. plat
- stravné lístky sú samozrejmosťou

V prípade ak Vás ponuka zaujala, prosíme pošlite nám Váš životopis v anglickom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky 0914343405.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výrobná spoločnosť v oblasti automotive priemyslu. Spoločnosť sa zaoberá výrobou dielov a príslušenstva pre automobilový priemysel, montáž automobilových dielov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

v požadovanej oblasti

Počet rokov praxe

5

Vhodný uchádzač musí mať:
- dlhodobú skúsenosť v oblasti financií a v oblasti leadershipu
- aktívnu skúsenosť s programom SAP
- schopnosť samostatne pracovať v rýchlo sa meniacom prostredí
- veľmi dobré analytické schopnosti a logické myslenie
- sebaisté vystupovanie a dobré prezentačné zručnosti
- schopnosť efektívne zvládať stresové situácie, pracovať v dynamickom prostredí

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2412908  Dátum zverejnenia: 27.1.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou