Operátor údržby

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
september 2014
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky budú dohodnuté na vstupnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za správnu údržbu nástrojov / brúsky, vŕtačky, konštrukcia jednoduchých náhradných dielov /
- komunikácia s dodávateľmi
- komunikácia s technickým riaditeľom a vedúcim údržby
- evidencia aktivít v internom softvéri spoločnosti
- čítanie technickej dokumentácie a výkresov v CAD

2 krát ročne bonus až do výšky 50% hrubej mzdy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

- prax v automobilovom priemysle vítaná
- skúsenosti v oblasti rezných nástrojov kovov - progresívne matrice podmienkou
- znalosť práce s PC
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu a výkresy CAD
- základná znalosť anglického jazyka - výhodou
- vysoká produktivita
- zodpovedný prístup
- spoľahlivosť
- čistý register trestov

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1831959  Dátum zverejnenia: 12.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky budú dohodnuté na vstupnom pohovore