Nabídka práce - Düsselfdorf (logistika zavazadel a nákladu)

ProPlus Connect s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NABÍDKA PRÁCE NA MEZINÁRODNÍCH LETIŠTÍCH DÜSSELDORF – logistika zavazadel a nákladu

Staňte se součástí týmu pracovníků na mezinárodním letišti Düsseldorf. Hledáme motivované uchazeče, se schopností dorozumět se v NJ, pro práci v oblasti logistiky zavazadel a carga na mezinárodním letišti.

Nabízíme:

- 40 pracovních hodin týdně

- platové ohodnocení minimálně 8,50 euro na hodinu

- nové zkušenosti a praxi v zahraničí, rozšíření jazykových znalostí

- práci bez jakýhkoliv vstupních poplatků a plateb předem

- možnost dlouhodobé práce se smlouvou min. na jeden rok

- školení z oblasti civilního letectví s celoevropskou platností (cca 10-14 dní školení)

- ubytování v blízkosti pracoviště

- garantované minimum hodin

- zajímavý kolektiv

Požadujeme:

- dobrou znalost němčiny, alespoň mírnou znalost angličtiny

- délku pobytu minimálně na 4 měsíce

- řidičský průkaz skupiny B výhodou

- čistý výpis z RT pro bezpečnostní prověrku SRN (“Sicherheitsüberprüfung”)

Můžete zavolat přímo na číslo:

731 101 590

Budeme se těšit na spolupráci !

Informace o náboru

ID: 2580948  Dátum zverejnenia: 26.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.