Farmaceut/ka

ProPharma s.r.o.

Miesto práce
Trstínska cesta 1, Trnava, okres Trnava
Termín nástupu
01.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zastupovanie odborného zástupcu
-Komunikácia so ŠUKL
-Evidencia kompletnej dokumentácie týkajúcej sa zaobchádzania s liekmi
-Kontrola súladu zaobchádzania s liekmi s platnou legislatívou a jej dodržiavanie
-Kontrola dodržiavania predpísaných skladovacích podmienok a hygienických zásad pri skladovaní liekov a vedenie záznamov o podmienkach skladovania liekov, t.j. záznamy o nameranej teplote, vlhkosti a vykonanej sanitácii
-Vypracovávanie hlásení štátnym orgánom a hlásení zákazníkom.

-motivujúce finančné ohodnotenie
-možnosť karierneho postupu
-systém bohatých sociálnych benefitov

Štruktúrovaný životopis zašlite prosím e-mailom na adresu [email protected].

Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou ProPharma, s.r.o. pre účely zamestnania v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za Váš životopis, vážime si Váš záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Farmaceuta/tku hľadáme do vlastnych radov t.j. pre spoločnost ProPharma s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore farmácia podmienkou
- anglický jazyk podmienkou
- dobré organizačné schopnosti
- samostatnosť
- orientácia na detail
- analytické myslenie
- precíznosť
- zodpovednosť
- flexibilita

Spoločnosť ProPharma s.r.o. ako držiteľ povolenia na distribúciu humanných liekov v Európskom spoločenstve národov pomáha priblížiť moderné lieky pacientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2493592  Dátum zverejnenia: 6.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou