Kreatívny programátor v brnenskej marketingovej spoločnosti pre zaujímavé projekty

PROPEOPLE marketing s.r.o.

Místo práce
Veslařská 153/136, 63700 Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
15.01.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vývoj zaujímavého projektu so sociálnymi prvkami, pracujúcim s individuálnymi
schopnosťami osobnosti užívateľov, vrátane implementácie na mobilné
zariadenia
• vývoj, práca a údržba vlastných fungujúcich internetových portálov s
návštevnosťou niekoľko sto tisíc užívateľov
• tvorba komerčných zákazkových prezentácií externých klientov

Čo by si tiež robil
• PHP programovanie vrátane OOP
• aktualizácia a vývoj súčasného CMS
• údržba existujúcich webov a e-shopov
• tvorba nových komerčných webových prezentácií a e-shopov klientov
• práca s DB a jej optimalizácia
• kódovanie webov na našom CMS alebo na inom systéme
• optimalizácia webových stránok
• responzívne "šablóny"
• programovanie mobilných aplikácií pre vybrané projekty

Zaměstnanecké výhody, benefity

• prácu v príjemnom prostredí a priateľskom kolektíve v Brne - Jundrov
• možnosť rastu vzhľadom k neustálemu rozvoju spoločnosti
• možnosť sebarealizácie vzhľadom na vyvíjajúce sa kreatívne potreby firmy
• motivujúce platové ohodnotenie (záleží na skúsenostiach, znalostiach, na individuálnom potenciále a prínosu pre spoločnosť a na kvalite odvedenej práce)
• možnosť práce na HPP alebo spolupráce na ŽL
• finančné bonusy v prípade rýchlejšie a kvalitnejšie dokončenej práce
• zúčastňovať sa rokovaní a komunikácii s klientom pri tvorbe projektu
• možnosť podieľať sa na tvorbe a víziách našich interných produktov
• firemné akcie

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• základnú znalosť HTML5, CSS3, jQuery
• znalosť PHP5/PHP7, Mysql
• prehľadný a svedomitý kód
• schopnosť riešiť zadané úlohy samostatne a včas
• ochota učiť sa nové veci

Výhodou určite bude, keď budeš mať
• znalosť moderných webových technológií reactJS, ESTE, nodeJS
• základnú znalosť grafického programu Adobe Photoshop
• znalosť LESS/SASS
• skúsenosti s responsive designom
• znalosť princípov SEO
• skúsenosti s verziovacím systémom GIT
• znalosť frameworku CodeIgniter
• a ďalšie tvoje bonusové IT zručnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Marketingová společnost PROPEOPLE marketing s.r.o.
ID: 2891361  Dátum zverejnenia: 13.1.2017