Hosteska, Promotérka

Promotion Agency, s.r.o.

Dubnica nad Váhom, okres Pezinok, okres Senec, okres Lučenec, okres Rimavská Sobota, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Považská Bystrica, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Piešťany, okres Senica, okres Trnava, okres Levice, okres Nitra, okres Šaľa, okres Spišská Nová Ves, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
10.12. do 23.12 2014
3.20 - 7 EUR/hodina, platobne podmienky sa stanovujú pre každú akciu samostatne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Študenti a živnostníci pozor!!!
Hľadáme komunikatívne promotérky a hostesky na zaujímavé promoakcie .
Začiatok kampane pre všetky mestá od 10.12.2014 koniec 23.12.2014.V prípade záujmu dlhodobá brigáda.

V prípade záujmu nám neposielajte životopisy ale poprosíme záujemcov o vyplnenie registračného formulára na

Práca spočíva v prezentácií parfumov,nových vôní prichádzajúcich na trh.Pozrite našu galériu akcií http://www.promoterky.sk/gallery/galeria/Sprievodca-svetom-voni-101-drogerie/59
Jedná sa o prezentáciu nie predaj!!!
- vyžaduje sa hlavne sympatický vzhľad, komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť
Uprednostňujeme najmä študentov, absolventov ale aj ako privyrobenie si pri práci.

mladý dynamický kolektív, nadštandartné platobné ohodnotenie,flexibilny pracovný čas,dlhodobá brigáda

V prípade záujmu nám neposielajte životopisy ale prosíme záujemcov o vyplnenie registračného formulára na
Ihneď po obdržaní dotazníka Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

sympatický vzhľad,komunikatívnosť,zodpovednosť,flexibilita,prezentačné schopnosti

Reklama, propagácia, PR
Sme reklamná a marketingová, hostesingová spoločnosť zaoberajúca sa uvádzaním nových výrobkov na trh,podporou predaja, prieskumom trhu, prezentáciou a propagáciou výrobkov prostredníctvom reklamných kampaní

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1253298  Dátum zverejnenia: 17.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.20 - 7 EUR/hodina, platobne podmienky sa stanovujú pre každú akciu samostatne