Hosteska/promotér, Alza Bratislava, Panasonic

PROMOTERI.EU s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
5 Euro/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hledáme promotéra/hostesku na dlouhodobou spolupráci v prodejnách Alza v Bratislavě.

NÁPLŇ PRÁCE:
- informování zákazníků, prezentace a prodej produktů od světoznámé značky Panasonic

TERMÍN:
- nástup ihned
- vždy pátek - neděle

PRACOVNÍ DOBA: 8 h./den
- pá: 12 - 20 h.
- so, ne: 10 - 18 h.

POŽADUJEME:
- věk 20+
- prokazatelnou praxi z prodeje (ideálně elektroniky)
- orientace na výsledky - motivační systém odměn

ODMĚNA:
- 5 Euro/hod. (+ odměny z prodeje 3 - 36 E/produkt)
- výplata 15. v následujícím měsíci
- školení obchodních dovedností zdarma + získání certifikátu

V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZAŠLETE SVŮJ CV NA EMAIL [email protected] A DO PŘEDMĚTU NAPIŠTE NÁZEV POZICE.

Těšíme se na spolupráci!

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Promoteri.eu jsou největší agenturou, zaměřenou na promotéry. Profesionálně na různých místech (eventech, školeních, předváděcích, ale i kulturních akcích) zastupujeme značky či odvětví daného klienta a detailně seznamujeme lidi s jeho portfoliem.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2962111  Dátum zverejnenia: 6.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 Euro/hod.