Žeriavnik mobilných autožeriavov

Promont, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česká republika
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha mobilných autožeriavov pri montáži oceľových konštrukcií na stavbách v SR a ČR.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

C

Promont, s.r.o. je slovenský líder vo výrobe a montáži oceľových konštrukcií, úspešne sa snaží presadiť aj v zahraničí na projektoch najmä v Českej republike a Poľsku. Pre Promont, s. r. o. je charakteristická komplexnosť dodávky a montáže. Dokáže projekt navrhnúť po statickej stránke, pripraviť výrobnú dokumentáciu, realizovať samotnú výrobu vrátane povrchovej úpravy, prevoz hotovej konštrukcie a nadrozmerných nákladov na stavenisko a konštrukciu namontovať.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Krásno nad Kysucou 1961
02302 Krásno nad Kysucou
ID: 2713344   Dátum zverejnenia: 28.10.2016