Asistentka HR s maďarským jazykom

PROMOD CZECH s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Veľmi dobre vieš maďarčinu(aspoň na úrovni C1)? Zaujímaš sa o problematiku HR?

Si komunikatívna/y, otvorená/ý a rád/a pracuješ s ľuďmi?

Pridaj sa k nám!

Nemáš skúsenosti s prácou v oblasti HR?To nie je prekážkou!

Naučíme Ťa všetko!

Budeš mať možnosť, aby si:

- sa zoznámil/a s metódami práce v medzinárodnej spoločnosti,
-prehĺbil/a vedomosti v oblasti ľudských zdrojov,
- sa podieľal/a na zaujímavých projektoch.

Ponúkame:

- prácu na čiastočný úväzok 20 hodín týždenne od pondelka do piatku,
- zamestnanie na základe pracovnej zmluvy,
- zaujímavú a plnú výziev prácu,
- široký balíček zamestnaneckých benefitov J
- veľkú autonómiu pri plnení úloh.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 3150935  Dátum zverejnenia: 3.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.