Shop Assistant Bratislava na plný úväzok

PROMOD CZECH s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hľadáme ľudí, ktorí chcú pracovať s módou a práca v obchode ich baví !

Náplň práce:

  • profesionálna obsluha klienta a predaj na základe vzťahu so zákazníkom

  • príjem tovaru

  • vykonávanie inventarizácie tovaru

  • doplňovanie tovaru

  • práca s pokladňou

  • zabezpečenie vizuálnej stránky obchodu

Hľadáme osoby:

  • komunikatívne, dynamické a flexibilné

  • osoby s chuťou sa rozvíjať na vyššiu pozíciu v rámci firmy

  • so schopnosťou tímovej spolupráce

  • s obchodným duchom a záujmom o módu

Ponúkame:

  • prácu na plný úväzok na HPP

  • prácu v mladom a dynamickom kolektíve

  • zázemie stabilnej, rýchlo sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti

  • možnosti rozvoja

  • firemné benefity

V prípade záujmu o danú pozíciu prosíme o zaslanie životopisu spolu s fotografiou. Za všetky životopisy vopred ďakujeme. Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 2539673  Dátum zverejnenia: 29.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.