Zástupce manažera/manažerky

PROMOD CZECH s.r.o.

Místo práce
Košice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

  • zastupování manažera prodejny v jeho nepřítomnosti
  • spolu s manažerem prodejny práce na rozvoji pobočky
  • motivace týmu
  • plnění obchodních cílů se zachováním obchodní politiky společnosti

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci v dynamickém kolektivu,
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti,
  • profesní růst,
  • osobní rozvoj,
  • motivující finanční ohodnocení.

Požadujeme:

  • temperamentní osobnost s obchodním duchem, schopnou řídit a motivovat,
  • kreativní, energický, odpovědný a samostatný přístup,
  • organizační schopnosti na velmi dobré úrovni,
  • praxi na obdnobné pozici - podmínkou.

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis.
Vašich odpovědí si velice vážíme a pečlivě prostudujeme životopis každého zájemce o nabízenou pozici.
Kontaktovat budeme pouze ty kandidáty, se kterými se budeme chtít setkat na osobním rozhovoru.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 1863889  Dátum zverejnenia: 10.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.