Account Manager

Promiseo s.r.o.

Miesto práce
Jesenského 25, Košice
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia a styk s novými klientmi, starostlivosť o už existujúcich klientov,
- plánovanie, organizovanie a vedenie jednotlivých pracovných stretnutí s klientmi,
- poskytovanie odborného poradenstva v oblasti online marketingu potenciálnym a existujúcim klientom,
- analyzovanie potrieb klienta a následné vytváranie cenových ponúk,
- participovanie pri tvorbe obchodných a marketingových stratégií a plánov spoločnosti,
- komunikácia a plánovanie úloh s ostatnými špecialistami v spoločnosti,
- pravidelné reportovanie dosiahnutých výsledkov,
- rozvíjanie a budovanie dobrých vzťahov s klientmi, zlepšovanie imidžu spoločnosti,
- udržiavanie pravidelného kontaktu s klientmi (mailového, telefonického, osobného).

- práca v mladom, dynamickom kolektíve
- práca v nadnárodných projektoch
- pracovné cesty v zahraničí
- teambuildingy
- stolný futbal, šípky a Xbox
-notebook aj na súkromné účely
- služobný mobil
- zamestnanecké zľavy ( fitness a wellness)
- odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách
- priestory v centre Košíc
- sme Google Partner a člen Košice IT Valley, tieto partnerstvá nám okrem iného ponúkajú aj mnoho vzdelávacích možností, školení, ktoré členovia nášho tímu radi využívajú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Project - základy

- odolnosť voči stresu
- príjemné vystupovanie a komunikácia s ľuďmi
- výhodou je znalosť nemeckého/poľského/ruského alebo iného jazyka
- širšia znalosť v oblasti online marketingu alebo IT

Spoločnosť Promiseo s.r.o. je mladá spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovenskom trhu už viac ako 7 rokov. Náš kolektív pracuje v príjemnom prostredí v centre Košíc a panuje u nás priateľská a uvoľnená atmosféra. Portfólio našich klientov je rôznorodé, od malých start-upov až po nadnárodné korporácie, ktoré cielia svoje aktivity aj za hranice Slovenska. Ponúkame služby od vytvorenia webových stránok/aplikácií, ich správu, analýzu ako aj ich online propagáciu vo vyhľadávačoch či sociálnych sieťach. Náš tým obsahuje tiež grafikov a copywriterov, ktorí dopĺňajú portfólio našich komplexných služieb online marketingu. Taktiež sme rozšírili naše služby o videoprodukciu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Jesenského 25
04001 Košice

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2814590   Dátum zverejnenia: 17.11.2016