Špeditér

PROMETHEUS, s.r.o.

Miesto práce
Sama Chalupku 20F, okres Humenné, okres Michalovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dobre naladených ľudí, ktorí sú ambiciózni s chuťou pracovať a zarobiť. Ponúkame Vám základný plat + odmeny podľa výkonu. Nástup ihneď resp. podľa dohody.

Stály plat + prémie.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Podmienkou prijatia je ovládanie aspoň 1 svetového jazyka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1)

- zodpovednosť, serióznosť, samostatnosť
- pozitívne myslenie, komunikatívnosť, chuť pracovať

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, orientovaná na zákazníka. Naším cieľom je poskytovať flexibilné a efektívne riešenia.

Naším zákazníkom ponúkame komplexné špedičné služby od prevzatia a evidencie Vašej objednávky, sledovanie priebehu konkrétnej prepravy až po bezproblémové a včasné doručenie zásielky. Vždy hľadáme optimálne riešenie pre danú situáciu tak, aby boli splnené zásady, ktorých sa držíme – poskytovať flexibilné, nákladovo efektívne a profesionálne riešenia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2899783  Dátum zverejnenia: 19.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou