Špeditér

PROMETHEUS, s.r.o.

Miesto práce
Humenné, Michalovce, okres Humenné, okres Michalovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ctižiadostivých a zodpovedných ľudí, ktorí sa neboja prekonávať nové výzvy a neustále sa zlepšovať.

- komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
- sledovanie a kontrola priebehu prepráv od naloženia až po vyloženie tovaru
- evidencia objednávok a zrealizovaných prepráv
- operatívne riešenie aktuálnej situácie
- práca s PC
- vyhľadávanie a získavanie nových klientov
- vedenie zoznamu potenciálnych klientov

- firemný mobilný telefón
- nadštandardné a neobmedzené finančné ohodnotenie
- osobný a firemný rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aktívna znalosť aspoň 1 cudzieho jazyka: anglický jazyk, nemecký jazyk, taliansky jazyk, francúzsky jazyk

- prax na obdobnej pozícii - VÝHODOU
- znalosť cudzieho jazyka na komunikatívnej úrovni
- samostatnosť
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- logické a analytické myslenie
- flexibilita
- precíznosť

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, orientovaná na zákazníka. Naším cieľom je poskytovať flexibilné a efektívne riešenia.

Naším zákazníkom ponúkame komplexné špedičné služby od prevzatia a evidencie Vašej objednávky, sledovanie priebehu konkrétnej prepravy až po bezproblémové a včasné doručenie zásielky. Vždy hľadáme optimálne riešenie pre danú situáciu tak, aby boli splnené zásady, ktorých sa držíme – poskytovať flexibilné, nákladovo efektívne a profesionálne riešenia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1985998  Dátum zverejnenia: 20.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na osobnom stretnutí