Hledáme zaměstnance na pracovní poměr pro nábor

Promedes SL

Místo práce
Slovenská republika, Španělsko, Praha - východ
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Renomované mezinárodní jazykové centrum hledá zaměstnance na pracovní poměr pro nábor zdravotních sester, kvalifikovaných ošetřovatelů a mladých zájemců o vzdělání v oblasti péče o přestárlé a nemocné a v oblasti řemesel v Německu.

Váš profil

Máte zkušenosti s mladými lidmi a máte schopnost nadchnout mladé lidi? Máte ukončené vzdělání v oblasti obchodu nebo marketingu? Chtěli byste se podílet na vzniku spojené Evropy, a to především pro mladé lidi mnoha národností bez práce?

Náplň práce

Pro naši firmu budete ve Vaší zemi nabírat zdravotní sestry, kvalifikované ošetřovatele a mladé zájemce o vzdělání nebo zaměstnání v oblasti péče o přestárlé a nemocné a v oblasti řemesel v Německu. Zájemcům budete pomáhat s přípravou podkladů k žádosti o místo.

Všichni zájemci absolvují pohovor u německých firem a škol péče o přestárlé nebo nemocné, zde se představí. Dále budou mít možnost využít castingové dny ve Španělsku nebo naše nové školicí středisko v Německu.

Nabízíme honorář za každou uskutečněnou pracovní smlouvu nebo smlouvu o vzdělání. Dorozumívací jazyk je angličtina.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 1833087  Dátum zverejnenia: 13.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.