Samostatný projektant ciest a komunikácií

PROMA, s.r.o.

Miesto práce
Bytčická 16/3492, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
základný plat dohodou, systém odmeňovania založený na realizovanom množstve zákaziek z finančných listov podľa systémovej smernice o odmeňovaní našej spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatný projektant ciest do úrovne I. triedy, miestnych komunikácií, malých mostov, parkovísk a chodníkov- samostatné spracovanie a koordinovanie projektovej dokumentácie stavieb v danej profesii

Práca v stabilnej spoločnosti, možnosť rýchleho odborného a funkčného rastu podľa dosahovaných výsledkov

pozícia je vhodná aj pre absolventov, budú však uprednostnení uchádzači s praxou a autorizačným osvedčením
znalosť programu Revit alebo ArchiCad na úrovni expert je podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné- odbor projektant ciest do úrovne I. triedy, miestnych komunikácií, malých mostov, parkovísk a chodníkov, autorizačné osvedčenie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
AutoCAD - Expert
ArchiCAD - Expert
Autodesk Revit Architecture - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Stavebníctvo je odbor špecifický vzhľadom na to, že stavba je vždy originál, realizujú sa na rozných miestach, a typy stavieb majú často veľmi odlišné požiadavky na návrh. Preto sa od projektantov v stavebníctve vyžaduje vysoké pracovné nasadenie s požiadavkou na riešenie častých zmien, odolnosť voči stresu z krátkych termínov , flexibilita a samostatnosť pri riešení úloh, zadania a ich zmien, organizačné schopnosti s orientáciou na výsledok, pozitívna komunikácia spojená so sebadisciplínou, sebaovládaním a seba organizáciou v prospech tímu, ochota vzdelávať sa, viacročné skúsenosti v projekcii výhodou, autorizačné osvedčenie výhodou, znalosť aspoň 1 svetového jazyka výhodou.
V našej spoločnosti, každý kto spĺňa väčšinu z uvedených vlastnosti má stabilnú prácu, stabilný príjem a je preferovaný v odmeňovaní a benefitoch.

Zákazníkom naša spoločnosť ponúka komplexné služby v stavebníctve od investičnej prípravy stavieb, spracovania architektonickej štúdie a projektovej dokumentácie až po manažment a realizáciu stavby. Významným krokom vpred bolo zavedenie systému design & build, prostredníctvom ktorého spoločnosť PROMA poskytuje svojim klientom a investorom systém dodania stavby ako celku od projektu, cez realizáciu, až po uvedenie stavby do prevádzky. V roku 2013 začala spoločnosť PROMA implementovať a používať systém BIM - Building Information Modeling (informačný model budov).
V systéme design & build PROMA implementuje do svojej práce BIM systém, ktorý riadi a organizuje prostredníctvom BIM špecialistov. Tento systém virtuálneho navrhovania stavieb poskytuje klientom pridanú hodnotu, ktorou je rýchlosť, kompatibilita návrhov, presnosť informácií o stavbe, predvídanie kolízií pri realizácii stavby a komfort virtuálnej prezentácie pre investora.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2411265  Dátum zverejnenia: 26.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat dohodou, systém odmeňovania založený na realizovanom množstve zákaziek z finančných listov podľa systémovej smernice o odmeňovaní našej spoločnosti