Medicínsky reprezentant

PROM.MEDIC.SK spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odborná prezentácia promovaného portfólia u lekárov a v lekárňach (BA a okolie - GASTRO, URO)
- organizácia a aktívna účasť na seminároch a kongresoch
- medicínske a produktové vzdelávanie
- dodržiavanie firemných stratégií a postupov
- pravidelný reporting

- Zaškolenie
- Ponúkame vysoko atraktívnu a kreatívnu prácu v profesionálnom kolektíve
- Motivujúce finančné ohodnotenie (fixný plat + bonus v závislosti od výkonu)
- Služobné motorové vozidlo aj na súkromné účely, notebook, iPad, mobil

Písomné žiadosti spolu so životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom na adresu: [email protected]

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicína, farmacia, veterína, prírodné vedy, pedagogika,...

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- výborné komunikačné a argumentačné schopnosti
- samostatnosť a spoľahlivosť
- aktívny prístup k riešeniu vzniknutých situácií

Prosperujúca farmaceutická firma PRO.MED.CS Praha a.s. so sídlom v Prahe so silným postavením nielen na slovenskom trhu, ale aj v štátoch východnej Európy a Ázie. Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na stránke www.promedcs.com.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1984278  Dátum zverejnenia: 16.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou