Obchodný zástupca

PROM.MEDIC.SK spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odborná prezentácia promovaného portfólia u lekárov (GIT, HEP, URO, INT, KAR) a v lekárňach
- organizácia a aktívna účasť na seminároch a kongresoch
- medicínske a produktové vzdelávanie
- dodržiavanie firemných stratégií a postupov
- pravidelný reporting

- Ponúkame vysoko atraktívnu a kreatívnu prácu v profesionálnom kolektíve
- Motivujúce finančné ohodnotenie (fixný plat + bonus v závislosti od výkonu)
- Služobné motorové vozidlo aj na súkromné účely, notebook, iPad, mobil

Písomné žiadosti spolu so životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom na adresu: Lenka.Palutkova@prom-medic.sk

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.9.2017 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicínske,farmaceutické,biologické,chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti vo farmaceutickom priemysle na pozícii Obchodný reprezentant
- skúsenosti v špecializáciach GIT, HEP, URO, INT, KAR výhodou
- výborné komunikačné a argumentačné schopnosti
- samostatnosť a spoľahlivosť
- aktívny prístup k riešeniu vzniknutých situácií

Zastúpenie zahraničnej farmaceutickej spoločnosti PRO.MED.CS.Praha a.s. pôsobiacej v 25 krajinách predovšetkým strednej a východnej Európy. Bližšie informácie www.promed.cz.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Heydukova 12
811 08 Bratislava

Kontakt

ID: 1984278   Dátum zverejnenia: 10.8.2017