Vodič VZV Nemecko

ProJob s. r. o.

Miesto práce
Schermbeck, Nemecko
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
16,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre skupinku dvoch vodičov vysokozdvižných vozíkov na prácu v sklade v meste Schermbeck.

- 14 € / hod. v čistom (pracovná zmluva)
- Ubytovanie zdarma
- Stabilná práca počas celého roka bez turnusov

- Potrebná znalosť nemeckého jazyka!

- Podmienka vodičský preukaz sk. B!
- Preukaz na VZV

Podmienkou k výberovému konaniu je zaslanie štruktúrovaného životopisu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť sa zameriava na výrobu betónových prefabrikátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Logistika

Počet rokov praxe

1

- precíznosť a zodpovednosť
- schopnosť tímovej spolupráce
- skúsenosť v oblasti logistiky výhodou
- zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci
- potrebná znalosť nemeckého jazyka

WWW.PROJOB.SK
História spoločnosti ProJob začína v roku 2019, nie sme len ďalšou z radu personálnych agentúr, ktorých ambíciou je rásť a zaujať svoje statické miesto na trhu. Nie sme tu preto, aby sme zažiarili a zhasli. Sme tu preto, aby sme využili naše dlhoročné skúsenosti v personálnej oblasti. Práve tieto skúsenosti chceme zúročiť a ponúknuť ľuďom stabilnú prácu, ktorá by napĺňala ich predstavy a zlepšila im život. Našim hlavným cieľom je ponúkať seriózne pracovné ponuky, vytvárať vhodné prostredie pre spokojnosť zamestnancov a v neposlednom rade aj neustálu starostlivosť. Každý jeden zamestnanec bude cítiť z našej strany profesionálny prístup a maximálnu podporu, čoho znakom je naše srdce v logu.
ID: 4818580  Dátum zverejnenia: 1.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 16,5 EUR/hod.