Zákaznícky servis - popredajná podpora a riešenie problémov

Expresta

Miesto práce
Kopčianska 15, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia so zákazníkmi a potenciálnymi zákazníkmi prostredníctvom emailu, telefónu a online chatu za účelom posunu objednávok v systéme (k čo najrýchlejšej výrobe) a zvyšovania tržieb (získavanie nových objednávok a predaj produktov do existujúcich objednávok).

Podrobnejší popis úloh, ktoré vás čakajú:
- kontrola špecifikácie produktov pred odoslaním do výroby a prípadná kompletizácia podkladov
- kontrola ceny prijatých objednávok a kalkulácia neštandardných požiadaviek
- komunikácia ohľadne servisných požiadaviek zákazníkov (prostredníctvom mailu, chatu, telefónu)
- budovanie Help centra pre zákazníkov (aby sami vedeli nájsť odpovede na najčastejšie otázky)
- spravovanie textov v automatickej emailovej komunikácii (aby zákazníkovi bolo všetko zrejmé už z automatických emailov a nemusel sa dotazovať na zákaznickej podpore)
- prioritizácia objednávok, delenie a zlučovanie
- komunikácia so zákazníkmi ohľadne reklamácií
- komunikácia požiadaviek týkajúcich sa platieb a fakturácie
- výpomoc obchodným zástupcom počas vrcholu sezóny (asistencia na online chate alebo pri emailovej komunikácii)

Pozícia je vhodná pre komunikatívneho človeka schopného zvládať stres a operatívne riešiť problémy. Je potrebné mať už skúsenosti v kontakte so zákazníkmi.

Pozícia je otvorená ako prípravná pozícia pre ďalší kariérny postup v rámci zákazníckej podpory (napr. Sales manager).

- Práca v inovatívnej spoločnosti, u lídra v Online tlači v SR a ČR a AT.
- Na tejto pozícii je kladený veľký dôraz na každodenné vzdelávanie popri práci

Svoje CV aj s Motivačným listom zasielajte na [email protected]
Ako predmet uveďte "Zákaznícky servis", uchádzači z iným predmetom budú z výberu vyradení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Adobe Illustrator - Základy
Adobe Photoshop - Základy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predchádzajúca skúsenosť s komunikáciou so zákazníkmi
Precízny človek so schopnosťou sústrediť sa
Odolnosť voči stresu
Zodpovednosť
Dochvíľnosť

Sme dynamicky sa rozvíjajúca slovenská firma, ktorá pôsobí na Slovensku pod značkou ExpresTlač | Expresta. V Čechách, Rakúsku, Nemecku a vo zvyšku Európy pôsobíme pod značkou Expresta. Boli sme prvou online tlačiarňou na Slovensku a momentálne sme lídrom v oblasti online tlače v SR a v ČR. Sme inovatívnou technologickou firmou s vysokou mierou digitalizácie. Za 15 rokov sme prešli dlhú cestu. Od začiatku bola v našej DNA neúnavná snaha robiť profesionálnu tlač dostupnú naozaj pre každého – pre profesionálov, ale aj pre bežných ľudí bez znalostí tlačiarenských procesov a terminológie. Snažíme sa, aby profesionálna tlač bola jednoducho dostupná na pár kliknutí na webe, cez telefón, cez čet alebo e-mail. Naše naceňovanie je prehľadné, väčšina produktov má na webe zrozumiteľnú kalkulačku ceny tlače. Máme skvelých a šikovných ľudí vo výrobe i v zákazníckej podpore, ktorí sa starajú, aby bol finálny produkt vytlačený kvalitne a čo najrýchlejšie. Aj vďaka Tebe môžeme byť ešte lepší.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1885346  Dátum zverejnenia: 4.9.2017