Obchodný zástupca pre ExpresTlac.sk / ExpressPrint.cz

Expresta

Miesto práce
Kopčianska 15, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 100 - 1 600 EUR/mesiacZáklad 800 Eur + Variabilná priemerne 500 Eur (Variabilná mzda nemá strop, je reálne získať aj +800 Eur variabilnej mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme priateľského a pracovitého kolegu alebo kolegyňu na dlhodobú prácu do nášho obchodného tímu. Je dôležité aby si mal/a vzťah k obchodu a vedel/a kreatívnym spôsobom riešiť požiadavky a problémy zákazníkov k ich spokojnosti.

Komunikácia so zákazníkmi a potenciálnymi zákazníkmi prebieha prostredníctvom emailu, telefónu a online chatu za účelom zvyšovania tržieb (získavanie nových objednávok a predaj produktov do existujúcich objednávok) a budovania vzťahu so zákazníkom.

Primárne sa jedná o predaj spôsobom:
1. Osloví nás potenciálny zákazník
2. Spracujeme mu ponuku a vhodne ju odkomunikujeme, aby sme si zákazníka získali
3. Spracujeme objednávku a začneme budovať vzťah so zákazníkom pre zisk ďalších objednávok.
4. Riešime prípadné problémy, ktoré vznikli počas spolupráce

Mimo to je náplňou práce:
- spolupráca s tímom grafikou
- riešenie ťažších zadaní v konzultácii s výrobou
- spolupráca na marketingu a riešenie pridelených úloh

Znalosť českého jazyka v písanej a hovorenej podobe je výhodou. V danom prípade nie je nutná znalosť slovenského jazyka.

Pozícia je vhodná aj pre človeka so skúsenosťami s predajom/obchodom.

- Práca v inovatívnej spoločnosti, u lídra v Online tlači v SR a ČR a AT.
- Stabilný pracovný čas bez nutnosti nadčasov
- Stabilné miesto práce bez nutnosti cestovať
- Mladý priateľský kolektív profesionálov
- Práca s modernými technológiami
- Pozrite sa ako to u nás funguje: https://vimeo.com/122027818

Svoje CV aj s Motivačným listom zasielajte na [email protected]
Ako predmet uveďte "Obchodny zastupca"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť
Zameranie na výsledky
Precíznosť so schopnosťou sústrediť sa
Iniciatíva
Vyjednávacie zručnosti
Schopnosť zvládať stresové situácie
Flexibilita

Sme dynamicky sa rozvíjajúca slovenská firma, ktorá pôsobí na Slovensku pod značkou ExpresTlač | Expresta. V Čechách, Rakúsku, Nemecku a vo zvyšku Európy pôsobíme pod značkou Expresta. Boli sme prvou online tlačiarňou na Slovensku a momentálne sme lídrom v oblasti online tlače v SR a v ČR. Sme inovatívnou technologickou firmou s vysokou mierou digitalizácie. Za 15 rokov sme prešli dlhú cestu. Od začiatku bola v našej DNA neúnavná snaha robiť profesionálnu tlač dostupnú naozaj pre každého – pre profesionálov, ale aj pre bežných ľudí bez znalostí tlačiarenských procesov a terminológie. Snažíme sa, aby profesionálna tlač bola jednoducho dostupná na pár kliknutí na webe, cez telefón, cez čet alebo e-mail. Naše naceňovanie je prehľadné, väčšina produktov má na webe zrozumiteľnú kalkulačku ceny tlače. Máme skvelých a šikovných ľudí vo výrobe i v zákazníckej podpore, ktorí sa starajú, aby bol finálny produkt vytlačený kvalitne a čo najrýchlejšie. Aj vďaka Tebe môžeme byť ešte lepší.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2232168  Dátum zverejnenia: 28.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 600 EUR/mesiacZáklad 800 Eur + Variabilná priemerne 500 Eur (Variabilná mzda nemá strop, je reálne získať aj +800 Eur variabilnej mzdy)