Práca v tlačiarenskej výrobe (Knihár/ka, Operátor/ka, Expedient/ka) - ExpresTlac.sk

Projects, s. r. o. - ExpressPrint

Miesto práce
Kopčianska 15, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je vhodná aj absolventa schopného rýchlo sa učiť.

Práca s dokončovacími zariadeniami v rámci výroby ( fóliovanie, rezanie, potlač alebo balenie). Odstraňovanie bežných problémov spojených s výrobou, denná údržba strojov (čistenie strojov a ladenie). Kontrola kvality výstupu a ladenie strojov pre dosahovanie optimálnej kvality a rýchlosti výroby.

Hľadáme človeka, ktorého začleníme do nášho kolektívu, naučíme ho všetko potrebné a bude v našej spoločnosti dlhodobo rásť (profesionálne, ľudsky, kariérne, finančne).

- Finančné ohodnotenie naviazané na výkon a kvalitu.
- Mladý pracovný kolektív a príjemné prostredie
- možnosť postupu a rozvoja zručností
- Možnosť vzdelávania sa v oblasti tlače u lídra v Digitálnej tlači v SR a ČR
- Práca s najnovšími technológiami v oblasti výroby a automatizácie digitálnej tlače (Pozri video: https://vimeo.com/122027818)

Prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu. Následne Vás budeme kontaktovať s pozvánkou na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné
- Technický typ, Manuálne zručný
- Precízny so schopnosťou sústrediť sa
- Analytické myslenie a schopnosť riešiť problémy
- Kladný vzťah k strojom a technike ako takej

Technické
- Práca s PC na základnej úrovni (Email, Web, Microsoft Office)

ExpressPrint prináša svojim zákazníkom spoľahlivé a rýchle tlačiarenské služby založené na nepretržitej automatizácii, inovácii a vynikajúcej zákazníckej podpore. Hlavnými črtami tejto služby je doručenie do 24 hodín, objednávanie online a grafik ku každej objednávke zdarma.

Ako to u nás vyzerá: https://vimeo.com/122027818

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Projects, s.r.o. (ExpressPrint)
Kopčianska 15
85101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Matej Kitka
Tel.: 0903559218
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1432990   Dátum zverejnenia: 20.9.2016