Projektový manažér pre eurofondy

PROJECT PARTNERS spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca projektového manažéra je pracovná pozícia, ktorá si vyžaduje manažérske zručnosti, odborné znalosti a vysokú mieru zodpovednosti.
Náplň práce a požadované skúsenosti:
- práca s príručkami pre žiadateľov / prijímateľov, manuálmi, usmerneniami a legislatívou
- vypracovanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok. žiadostí o platbu, monitorovacích správ
- vypracovanie podkladov pre publicitu projektov
- práca v ITMS systéme
- základný prehľad o účtovníctve
- koordinácia zainteresovaných subjektov
- vyhotovovanie cenových ponúk
- fakturácia a administratíva firemnej agendy

Na pracovný pohovor budú pozvaní len tí, ktorí spľňajú podmienku praxe ( Požadujeme min. ročnú prax s písaním žiadostí o NFP, skúsenosti s programom ITMS, skúsenosti s prácou v EKS )

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Požadujeme min. ročnú prax s písaním žiadostí o NFP, skúsenosti s programom ITMS, skúsenosti s prácou v EKS,

Naša spoločnosť sa zaoberá prípravou projektov z fondov EÚ hlavne v oblasti živostného prostredia a energetiky.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2937387  Dátum zverejnenia: 19.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou