Práca v novej výrobe v Košiciach. Nástup do kmeňového stavu!

PROIMOS s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiac+ 20% bonusy, základná mzda sa odvíja od pozície - operátor výroby/CNC operátor/údržba/vodič VZV/žeriavník/elektrikár od 1200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výroba sendvičových panelov v požadovanom množstve a kvalite na automatickej linke
- viac pozícií - operátor výroby/CNC operátor/údržba/vodič VZV/žeriavník
- Manipulácia so vstupným a výstupným materiálom pomocou mostových žeriavov a manipulačných prípravkov
- Obsluhovanie výrobných zariadení
- Výmena dielov a zoradenie strojov pri zmene parametrov vyrábaného produktu (zmena hrúbky, zmena profilu)
- Nastavovanie a dolaďovanie výrobných zariadení
- Dodržiavanie platných predpisov a pravidiel pre udržiavanie poriadku a produktivity práce na pracovisku (5S, TPM, ...)
- Výpomoc pri preventívnych údržbárskych úkonoch
- Vykonávanie vstupnej i výstupnej kontroly (samokontroly)
- Zaznamenávanie odchýlok od štandardov

- Variabilná zložka do výšky 20%
- Prvé zvýšenie mzdy už po skúšobnej dobe
- Nástup do kmeňového stavu
- Menšia, nová výrobná spoločnosť

v prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám CV s popisom predchádzajúcich pracovných skúseností.
Kontaktovať za účelom dohodnutia výborového konania budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba sendvičových panelov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax na pozícii operátor výroby/CNC operátor/údržba
- na pozícii žeriavnika a vodiča vysokozdvižného vozíka je potrebný platný preukaz (A3/VZV)
- na pozícii elektrikára je potravný §22
- precíznosť
- zodpovednosť

PROIMOS s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti vyhľadávania, výberu a sprostredkovania zamestnancov zo Slovenska, EÚ, ale aj tretích krajín.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4774972  Dátum zverejnenia: 2.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac