Sociálny pracovník

ZSS Nestor o.z.

Miesto práce
Stred č.449, 027 05 Zázrivá, okres Dolný Kubín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Platové ohodnotenie dohodou podľa praxe, skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sociálna starostlivosť o seniorov v DSS
- vedenie sociálnej agendy
- komunikácia s úradmi
- príprava podkladov k mesačným vyúčtovaniam
- sledovanie adaptačného procesu

Jedinečné zariadenie je vybudované v lone nádhernej prírody v srdci Zázrivej.

Vybavenie nového zariadenia poskytuje odbornému personálu špičkové zázemie pre skutočne kvalitnú starostlivosť o našich najbližších.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sociálna práca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

3

Práca v DSS na danej pozícii výhodou.

O Rezidencii Nestor v Zázrivej

Obklopili sme sa teamom profesionálov, ktorý získaval svoje skúsenosti na medzinárodnom poli. Management a odborný personál vštepujú novému domovu ten najvyšší štandard individuálnej starostlivosti za primeranú cenu.

Preverené postupy, úsilie o maximálnu bezpečnosť, vyžadovaná profesionálna spôsobilosť podporená certifikáciou podľa aktuálnych EU noriem a dôkladné zaškolenie na špecifické pracovné miesto v samotnom zariadení sú iba prvým pilierom našich prísnych požiadaviek na personál.
www.rezidencianestor.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1912221  Dátum zverejnenia: 29.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové ohodnotenie dohodou podľa praxe, skúseností