Pracovník do výrobného oddelenia - obsluha strojov pre veľkoplošnu digitálnu tlač a spracovanie

PROGRUP SK

Miesto práce
Zvonárska, Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 000 EUR/mesiacOd 1000 EUR mesačne záleží od skúsenosti a šikovnosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme „parťaka“ do výroby

Hľadáme nového kolegu do výrobného oddelenia, ktorý sa bude zaoberať obsluhou strojov pre veľkoplošnú digitálnu tlač a spracovanie. Hlavnou úlohou bude zabezpečiť plynulý chod tlačiarne a dodržiavanie vysokých štandardov kvality pri výrobe reklamných materiálov.

POZOR vodičský preukaz skupiny B podmienkou!

Možnosť profesionálneho rastu a rozvoja v dynamickom pracovnom prostredí
Práca nadčas je ohodnotená dodatočným príplatkom.
Príležitosť pracovať s modernými technológiami a nástrojmi v reklamnom priemysle
Ďalšie budú spresnené na pohovore (stravné lístky, vianočne odmeny, finančné prémie atď.)

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti s obsluhou strojov pre veľkoplošnú digitálnu tlač sú výhodou, ale nie sú podmienkou
Pokročilé používateľské zručnosti s počítačom
Ochota pracovať a flexibilita voči pracovným úlohám
Schopnosť pracovať v tíme a komunikovať s kolegami
Grafické skúsenosti sú vítané, ale nie je to nevyhnutné

Dnes už nie je výsadou byť dobrý. Je to skôr nutnosť.
A jediný spôsob, ako si udržať svoje miesto v samoobsluhe
zvanej KOMERCIA je schopnosť diagnostikovať
potreby zákazníka a promptne na ne zareagovať.
To z nás urobilo ozajstnú JEDNOTKU V INTENZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI.

Reklamná agentúra PROGRUP SK s prevádzkou v Spišskej Novej Vsi úspešne rástla s chuťou a nadšením od začiatku prinášať inovatívne nápady a riešenia klientom, či už v okrese alebo aj po celom Slovensku. Vyprofilovala sa tak na fullservisovú agentúru, v ktorej vám dokážeme prinášať komplexné reklamné a marketingové služby.

Viac informácií www.progrup.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4217979  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac