Predavač/predavačka v obchode so spojovacím, kotviacim a stavebným materiálom

PROGRES TK s.r.o.

Miesto práce
Kamenná 3607/29, Žilinský kraj, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna obsluha zákazníkov pri predaji tovaru
- práca s pokladňou a PC
- výdaj zakúpeného tovaru
- príjem tovaru od dodávateľov
- technické poradenstvo
- udržiavanie poriadku na predajni a v okolí predajne

Ponúkame:
- prácu v spoločnosti so stabilnou pozíciou na trhu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojársky, stavbársky, elektrotechnický

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

- znalosť sortimentu

Naša firma pôsobí na slovenskom trhu vo forme veľkoobchodného a maloobchodného predaja pre stavbárov, strojárov a drevárskeho priemyslu.
V súčasnosti je najviac rozšírenou oblasťou nášho podnikania stavebníctvo a strojárstvo, pre ktoré každý rok rozširujeme a skvalitňujeme našu ponuku. Našimi zákazníkmi sú predovšetkým obchodné firmy zaoberajúce sa predajom stavebných materiálov, špecializované obchody na predaj spojovacieho materiálu, železiarstva, kovovýroby, strojárenský a automobilový priemysel, a stavebno – montážne firmy v celej SR.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3109051  Dátum zverejnenia: 21.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou