Realitný poradca / obchodník s nehnuteľnosťami / realitný maklér

Profit Global s.r.o.

Karpatské námestie 10/A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Martin, okres Žilina, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Dohodou a podľa obchodných výsledkov: priemerná odmena za jeden zrealizovaný obchod je 1500,-€! Skúsený makér realizuje 2-3 obchody mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete byť pánom svojho času a mať nadštandardný príjem? Tak je táto ponuka šitá práve vám. Ponúkame spoluprácu začínajúcim aj skúseným realitným maklérom. Spoločnosť pre ktorú vyberáme vhodných uchádzačov má celoslovenskú pôsobnosť a dlhodobo podniká v oblasti financií, realít, poistenia, lízingu. Spoločnosť má viac ako 1000 spolupracovníkov vo svojich dcérskych spoločnostiach. Mi hľadáme špecialistov na pozíciu REALITNÍ MAKLÉR. Zistite si podrobné podmienky priamo na pohovore na ktorý vás pozveme po zaslaní životopisu a kontaktných údajov. Spoločnosť ponúka najlepšie zázemie pre svojich maklérov aj najvyššie odmeny.

Začínajúcim maklérom ponúkame 50% z obratu bez odpočtu DPH s možnosťou rastu!
Maklérom s praxou ponúkame 60% až 80% bez odpočtu DPH, podľa dĺžky praxe a dosahovaných obratov.

Ak ste nespokojný, alebo slabo zaplatený je čas na ZMENU, pridať sa k skvelému kolektívu profesionálov, s najlepšími podmienkami na realitnom trhu!

Náplň práce realitného makléra:

- Vyhľadávanie a dokumentovanie nehnuteľností na predaj či prenájom.
- Vedenie administratívy k svojim obchodným prípadom, komunikácia s úradmi.
- Uskutočňovanie obhliadok so záujemcami o kúpu či prenájom nehnuteľností.
- Odovzdanie nehnuteľností novým vlastníkom či nájomcom.

Pracujete vo svojom okolí a kamenných pobočkách spoločnosti.

- Profesionálny a vysoko odborný školiaci systém, ktorý vás pripraví na certifikáciu v rámci NARKS a vzdelávanie v obchodných zručnostiach, aby ste boli uznávaný, profesionálny, certifikovaný odborník vo svojom obore. Vzdelanie je najväčším benefitom pre spolupracovníkov.
- Luxusná kancelária(na úrovni) s vybavením, v plnej miere hradená spoločnosťou.
- Reklamné a propagačné materiály vo vysokej kvalite.
- Nepretržitá odborná a marketingová podpora skúseného tímu profesionálov, zabezpečujúca pravidelný predaj.
- Nie sme franšíza ani nepracujeme systémom MLM, preto majú makléri vysoké provízie a silné zázemie!
- Firemný smartphone.
- Oblek / kostým.
- Týždenné vyplácanie provízií.
- Vysoké provízie aj pri doplnkových službách ako čerpanie úveru na nehnuteľnosť či poistenie. Tieto služby poskytujú certifikovaní špecialisti s platnou licenciou od NBS - nie Realitný maklér! Všetko ale v rámci tej istej spoločnosti.
- Dovolenky.
- Firemné akcie a teambuildingy.
- Služby vlastnej advokátskej kancelárie.
- Zastrešenie kapitálovo silnou finančnou spoločnosťou s neustálym rastom a mnohé iné výhody a benefity, ktoré inde nenájdete.

Práca je vhodná aj pre absolventov, začínať umožňujeme aj popri inom zamestnaní, či externom štúdiu VŠ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, flexibilita, asertivita, ambicióznosť, samostatnosť, ochota učiť sa nové veci.

Sme obchodná spoločnosť, zameraná na poskytovanie služieb. Ďalej pôsobíme v obchode, marketingu a vzdelávaní obchodných zástupcov pre realitný trh. Organizujeme výber a odborné školenia pre uchádzačov o pozíciu realitného makléra. Našim cieľom je vybrať a pripraviť vhodných uchádzačov pre oblasť realitného trhu s cieľom pre uchádzača uplatniť sa a zabezpečiť si výhodnú pozíciu v zabehnutej realitnej kancelárii, s celoslovenskou pôsobnosťou s ktorou spolupracujeme.
ID: 2665202  Dátum zverejnenia: 29.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou a podľa obchodných výsledkov: priemerná odmena za jeden zrealizovaný obchod je 1500,-€! Skúsený makér realizuje 2-3 obchody mesačne.