Technicko - administratívny pracovník

ProfiStart Partners s.r.o.

Miesto práce
Nová Dubnica, okres Ilava
Termín nástupu
Ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne práce
- preberanie zariadení od zákazníkov, vydávanie prístrojov po kalibrácií alebo oprave
- spracovanie evidencií v Exceli
- spracovanie protokolov
- vypracovávanie obchodných ponúk na predaj produktov spoločnosti
- účasť na výstavách s elektrotechnickým zameraním

Jednozmenný pracovný režim (pracovná doba 7:00 - 15:00)

V prípade Vášho záujmu, nám prosím zašlite Váš životopis s Vaším kontaktným telefónnym číslom.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja meracej techniky, kalibrácii, bezpečnosti cestnej premávky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, príp. elektrotechnické výhodou

Ostatné znalosti

Strojopis - Expert
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ďalšie požiadavky (pracovné miesto je vytvárané s príspevkom z Úradu práce):
- Kandidát musí spĺňať podmienky §51a - príspevok na podporu vytvorenia prac.miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní (občan mladší ako 25 rokov vedený na UP najmenej 3 mesiace alebo občan mladší ako 29 rokov vedený na UP najmenej 6 mesiacov. Zároveň kandidát doteraz nemal zamestnanie ktoré trvalo viac ako 6 po sebe nasledujúcich mesiacov),
- perfektná znalosť práce vo Worde a Exceli podmienkou (práca s hromadnou korešpondenciou, používanie vzorcov v Exceli, používanie kontingenčných tabuliek),

Personálno-poradenská spoločnosť

Služby:
- vyhľadanie a výber zamestnanca
- sprostredkovanie zamestnania
- personálne poradenstvo
- spracovanie mzdovej agendy
- vedenie účtovníctva

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3032645  Dátum zverejnenia: 26.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou