IT Analyst - bankovní projekt ve Vídni

Profinit EU, s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro náš zahraniční projekt se sídlem ve Vídni v oblasti MDM hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Business Analytik/IT Analytik.

Náplň práce
- Sběr požadavků od zákazníka (schůzky se zástupci business oddělení)
- Vytvoření use-case případů pro nové požadavky
- Specifikace funkční analýzy a zadání pro vývojáře
- Návrh vhodných testovacích případů
- Tvorba požadované dokumentace
- Komunikace s ostatními členy vývojového týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zajímavý bankovní projekt v prostředí zahraničního zákazníka
- Možnost osvojení si nových moderních technologií
- Zajímavé platové ohodnocení
- Možnosti dalšího profesního růstu, kvalitní školení
- Prostor pro vlastní inovace a nápady
- Definovaný proces kariérního růstu
- Možnosti využití zaměstnaneckých benefitů (sportovní a relaxační aktivity, mobil, týden dovolené navíc, ...)
- Příjemné prostředí, atraktivní pracovní prostory, společnost otevřených a schopných lidí

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - programátor

SQL - základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
- Zkušenosti v oblasti bankovnictví nebo oblasti MDM
- Zkušenosti case nástroji (ideálně PowerDesigner)
- Zkušenosti s modelováním relačních modelů a metadat
- Zkušenosti s procesními modely/diagramy
- Dobrá znalost sql, XML výhodou
- Orientace v oblasti testování výhodou
- Komunikativní proaktivní a asertivní osobnost (jednání se zákazníkem)
plynulá znalost AJ (každodenní komunikace)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Profinit, s.r.o. se zaměřuje na poskytování komplexních řešení a služeb v oblasti informačních technologií, zejména System and Software Engineering, IT Outsourcing, a IT Consulting. Profinit vznikl rozdělením společnosti Sybase ČR na nezávislého poskytovatele IT služeb (Profinit, s.r.o.) a společnost pro distribuci produktů Sybase Inc. na území ČR (Sybase Software s.r.o.). Tento krok byl daný především rychlým růstem podílu služeb na obratu původní společnosti. Jako nezávislý poskytovatel není Profinit vázán na konkrétní infrastrukturní technologii a může proto lépe vyhovět potřebám zákazníků. Snahou Profinitu je být pro zákazníky tím, co je vyjádřeno v názvu společnosti – "Professionals in Information Technologies".

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Tychonova 2
160 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Helena Kanocz
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2814783   Dátum zverejnenia: 18.11.2016