Reagujte bez životopisu

Asistent / asistentka predaja - Bratislava

PROFIMED International s.r.o

Místo práce
Metodova 17904/6, Ružinov
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 200 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PROFIMED , úspešná rýdzo česká spoločnosť s históriou, na trhu sme už 26 rokov. Líder v dentálnej starostlivosti a špička v oblasti starostlivosti o zdravie. Špecializovaný maloobchod a veľkoobchod s pomôckami ústnej hygieny, detskou starostlivosťou a kozmetikou, zavedená spoločnosť 26 rokov na trhu. Zastupujeme viac ako 20 bežných a niekoľko menších produktov, ktoré predávame v sieti našich predajní , v lekárňach, zubných ordináciách a reťazcoch. Prevádzkujeme aj E-shop. To všetko na 4 trhoch – v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a Maďarsku.

Koho hľadáme?

Asistent alebo asistentka predaja , ústretového a milého človeka do našich krásnych prevádzky v Bratislave, ktorej napĺňa komunikáciu s ľuďmi a chápe potreby zákazníka. My v PROFIMED, sa nepovažujeme len za predajcu, ale za radcu, ktorý vychováva, pomáha.

Vaša pracovná náplň

  • predaj tovaru, starostlivosť o zákazníkov a profesionálne poradenstvo v našich krásnych predajniach
  • práca s PC (príjem tovaru, e-mail)
  • príprava objednávok z E-shopu
  • účasť na pravidelných inventúrach
  • udržiavanie poriadku a čistoty na predajni

Váš profil

  • práca s počítačom je pre vás hračka (pokladňa, objednávka, príjemka, e-mail)
  • ste človekom, ktorý sa o seba rád stará, sleduje a testuje kozmetické trendy, zaujíma sa o svoje zdravie, zvyšok vás radi naučíme
  • prístup k službe a úsmev na tvári
  • môžeme sa na vás spoľahnúť

Čo Vám ponúkame

  • pracovná zmluva na TPP (alebo brigáda)
  • Základná zložka: 866 Eur/mesiac (brutto)
  • Príplatok za prácu cez víkend-podľa Zákonníka práce: v priemere 130Eur/mesiac (brutto)
  • Odmena po dosiahnutí plánu: 100 eur/mesiac (brutto)
  • Percentuálne za dosiahnuté odmeny - máte možnosť ovplyvniť svoju mzdu, poskytujete % z obratu
  • Osobné hodnotenie je samozrejmosťou
  • Stravné lístky (gastrokarta) v hodnote 6 Eur
  • správame sa ľudsky, prestávky na desiatu sú individuálne, na predaj sa môžete pohodlne umiestniť
  • chápeme vaše potreby, dokážeme sa vám prispôsobiť pri plánovaní zmien
  • krásne a dôstojné pracovné prostredie a zázemie
  • všetko vás v pokoji naučíme, máme systém nástupného i periodického vzdelávania, ktoré zvyšuje vašu kvalifikáciu
  • pracovné oblečenie ZADARMO vo farbách PROFIMED
  • nemyslím len na seba, podporujeme charitatívne projekty a nadácie

Pošlite nám svoj životopis s fotografiou. Budeme radi, ak pripojíte aj pár viet o seba a motiváciu prečo pracovať v Profimede.

Tešíme sa na Vás!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Provize z prodeje
Pracovní oblečení
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Livia Thielborger
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4804600  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/měsíc