Obchodno-technický zástupca - komunálna technika

Profigrass SK s.r.o.

Miesto práce
Ulica pri Búroši 2, Senec, Bratislavský kraj, okres Senec
Termín nástupu
Možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
plat podľa predchádzajúcich skúseností a úspešnosti predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• získavanie nových zákazníkov a rozvíjanie existujúcich obchodných vzťahov najmä v komunálnej sfére (technické služby, verejná zeleň, realizačné záhradnícke firmy)
• vyjednávanie o podmienkach predaja, koordinácia s centrálou
• súčinnosť pri organizácii servisných prípadov
• praktické predvádzanie strojov, tvorba ponúk, technická podpora
• podieľanie sa na reklame, PR, výstavách
• zodpovednosť za predaj na celom Slovensku

Sortiment:
• komunálne kosačky 15 – 35 HP od renomovaných svetových výrobcov Toro a Gianni Ferrari
• komunálne zametacie stroje Green Machine
• ďalšie špecializované komunálne stroje
• traktory 27 – 100 HP – najmä pre komunálne účely, zimnú údržbu apod.
• úžitkové vozíky motorové i elektrické Club Car a Goupil

Ponúkame:
- jedinečnú príležitosť v rozvíjacejND
- možnosť školenia priamo u dodávateľov
- školenie predajných zručností a komunikácie
- možnosť riadiť rozvoj obchodnej činnosti firmy v sortimente Komunálnej techniky
- notebook, mobilný telefón, automobil, stravovacie poukážky
- pnotebook, mobilný telefón, automobil, stravovacie poukážky
- plat v závislosti na predajných výsledkoch divízie komunálnej techniky

V prípade Vášho záujmu zašlite Váš životopis spoločne s motivačným listom na adresu [email protected]. Kontaktná osoba: Tomáš Chytka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požiadavky:
- vysoké pracovné nasadenie a iniciatívu
- preferujeme technické vzdelanie - mechanizačnú fakultu poľnohospodárskej univerzity
- taktiež preferovaná predchádzajúca skúsenosť s predajom napr. poľnohospodárskej mechanizácie, automobilov, stavebných strojov apod.
- znalosť práce na PC
- vodičský preukaz skupiny B, preferencia

Spoločnosť Profigrass SK s.r.o. so sídlom v Senci je výhradným distribútorom kosačiek Gianni Ferrari a Toro, zametacích strojov Green Machines/Tennant, úžitkových vozidiel ClubCar a Goupil a je predajcom traktorov TYM 27 - 100 HP. Profigrass SK s.r.o. je súčastí skupiny Profigrass.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1836328  Dátum zverejnenia: 15.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat podľa predchádzajúcich skúseností a úspešnosti predaja