Európsky zváračský praktik a špecialista

Profi steel s.r.o.

Miesto práce
Kalnická cesta, okres Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Výkon pracovných skúšok zváračov podla STN EN ISO 9606-1 – vystavovanie protokolov
• Zabezpečovanie nových certifikátov zváračov s certifikačnou organizáciou
• Zabezpečnovanie zvárania WPQR – príprava a organizácia (material, WPS, meradla)
• Výkon vizuálnej kontroly – vystavovanie protokolov
• Organizácia, objednávanie a posudzovanie RT snímok zvarených vzoriek

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor, termín a miesto konania budú oznámené mailom prípadne telefonicky po skončení výberového konania. Ďakujem všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na nami ponúkanú pracovnú pozíciu.
Zaslaním životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania. Súhlas je daný na dobu určitú do 31.12.2016 a podľa §20 ods.3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• Kvalifikacia EWP, EWS – Európsky zváračský praktik a špecialista
• Predošlé skúsenosti s prácou vo zváračskej škole výhodou
• Manuálna zručnosť zvárania – metódy TIG,MMA, MAG – min. 5 rokov aktívnej praxe
• VT1 resp. VT2 – výhodou alebo aspoň predošlá certifikácia aj keď v súčasnosti bez platných certifikátov.

Profi steel s.r.o. je dynamická spoločnosť, ktorá vo svojich radoch združuje profesionálov všetkých kvalifikácií s dlhoročnými skúsenosťami v energetike v oblasti inžinieringu, manažmentu, inštalácie a rekonštrukcií celkov ako aj jednotlivých zariadení.

Všetko o našej firme nájdete na stránke www.profisteel.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2845420  Dátum zverejnenia: 8.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou