Technik kontroly kvality (IWT)

Profi steel s.r.o.

Miesto práce
okres Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dokumentovanie vykonaných kontrol kvality a ich následné reportovanie kompetentným zložkám,
- príprava podkladov pre ďalšie zložky oddelenia kvality, príprava analýz, reportov a správ podľa požiadaviek nadriadeného
- sledovanie a zlepšovanie definovaných ukazovateľov k zvýšeniu efektivity a kvality práce v dlhodobom meradle
- kontrolná činnosť dodávok strojno-technologických zariadení a konštrukcií u výrobcu.
Prevzatie dodávok, kontrola zariadení a funkčných celkov pred, počas a po skončení montáže.
- výkon nedeštruktívnych skúšok podľa oprávnení a nominácie zamestnávateľom
- aktívna účasť pri adaptačných procesoch novoprijatých alebo preradených pracovníkov
- plánovanie, organizácia, výkon a reportovanie úloh vstupnej kontroly podľa projektových a realizačných požiadaviek
- aktívna účasť na interných poradách oddelenia, príprava na stretnutia a porady, výkon úloh v požadovanom termíne
- Vykonávať činnosti podľa požiadaviek nadriadeného.
- Samoštúdium nových a progresívnych metód kontrol, technickej dokumentácie, legislatívy a technických noriem vzhľadom rozsahu a povahe úloh podľa požiadaviek nadriadeného a individuálnych potrieb
- dodržiavanie platných noriem a predpisov vydaných zmluvným partnerom,
- dodržiavanie platných zákonov a nariadení - BOZP (bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci) a ochrany životného prostredia.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktná osoba: Zuzana Šolopová, +421 902 098 523

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Profi steel s.r.o. je dynamická spoločnosť, ktorá vo svojich radoch združuje profesionálov všetkých kvalifikácií s dlhoročnými skúsenosťami v energetike v oblasti inžinieringu, manažmentu, inštalácie a rekonštrukcií celkov ako aj jednotlivých zariadení.

Všetko o našej firme nájdete na stránke www.profisteel.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1992333  Dátum zverejnenia: 26.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou