Zvárači nerez 141-8 do Mochoviec

Profi steel s.r.o.

Miesto práce
okres Levice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Znova aktuálna práca pre zvaračov do Mochoviec!!!Nástup možný ihneď po vykonaní pracovnej skúšky!!!
Hľadáme zváračov s platnými certifikátmi 141 T BW 8 S t9 D50 H-L045 ss nb a 141 T BW 8 S t1.5 D50 H-L045 ss nb /od 3 do 10mm/ do Mochoviec. Práca cca na rok.

14 EUR/ hod. bez zváračky
15 EUR/ hod. s vlastnou zváračkou

Je potrebné vykonať pracovnú skúšku v Leviciach a vstupné školenie v Mochovciach. Nástup možný ihneď

V prípade záujmu je potrebné dohodnúť si pracovnú skúšku v Leviciach na čísle 0911 709090. Životopis a naskenované certifikáty prosíme posielať na [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Profi steel s.r.o. je dynamická spoločnosť, ktorá vo svojich radoch združuje profesionálov všetkých kvalifikácií s dlhoročnými skúsenosťami v energetike v oblasti inžinieringu, manažmentu, inštalácie a rekonštrukcií celkov ako aj jednotlivých zariadení.

Všetko o našej firme nájdete na stránke www.profisteel.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1795684  Dátum zverejnenia: 13.1.2015