Zvárač, Potrubár - Farmácia a Potravinársky priemysel

Profi steel s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Belgicko, Švajčiarsko, Švédsko
Druh pracovného pomeru
živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zváračov (argon-nerez,čierny mat.) a potrubárov so skúsenostami v oblasti farmácie a potrav.priemyslu na projekty do Nemecka a Rakúska.Nemecký jazyk a vlastné auto Výhoda!!! Ponúkame dlhodobú spoluprácu a zaujímavé platobné podmienky. Požadujeme dobré referencie, skúsenosti v odbore a zodpovedný prístup. Životopisy + referencie zaslielať mailom. Všetky životopisy archivujeme, čím sa zvyšuje možnosť spolupráce aj v budúcnosti. Vybraných uchádzačov budeme spätne kontaktovať a dohodneme pracovný pohovor.

Vybratých uchádzačov pozveme na prac.pohovor v Leviciach,kt.pozostáva:
Zvárač: praktická časť- skúšobný zvar
Potrubár: praktická časť-izometria,uhly,koordináty
+krátka prezentácia doterajších referencií

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

flexibilita,samostatnosť,serióznosť,profesionalita v obore

Profi steel s.r.o. je dynamická spoločnosť, ktorá vo svojich radoch združuje profesionálov všetkých kvalifikácií s dlhoročnými skúsenosťami v energetike v oblasti inžinieringu, manažmentu, inštalácie a rekonštrukcií celkov ako aj jednotlivých zariadení.

Všetko o našej firme nájdete na stránke www.profisteel.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1329649  Dátum zverejnenia: 19.1.2015