Orbitálny zvárač

Profi steel s.r.o.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme orbitálnych zváračov. Podmienky: skúsenosti s orbitálnym zváraním, anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni, vykonanie pracovnej skúšky.
Životopisy posielať na [email protected] , prosím o podrobný rozpis referencií.
Bližšie info telefonicky alebo mailom.

Ponúkame:adekvátne finančné ohodnotenie,dlhodobú spoluprácu,30 dňovú splatnosť faktúr....

Žiadame ,aby reagovali len uchádzači,kt.majú prax a skúsenosti s orbitálnym zváraním!!!

Záujemci zasielať CV na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Profi steel s.r.o. je dynamická spoločnosť, ktorá vo svojich radoch združuje profesionálov všetkých kvalifikácií s dlhoročnými skúsenosťami v energetike v oblasti inžinieringu, manažmentu, inštalácie a rekonštrukcií celkov ako aj jednotlivých zariadení.

Všetko o našej firme nájdete na stránke www.profisteel.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1258786  Dátum zverejnenia: 5.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou