Finančný sprostredkovateľ - Najvyššie provízie 2

Profi Money, s.r.o.

Miesto práce
Oblastná kancelária: P.C.Krivá 18/1. posch., Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 4000 EUR/mesiac, podľa počtu klientov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sprostredkovanie pôžičiek na základe vlastných marketingových aktivít a marketingovej podpory zo strany spoločnosti
- prvý kontakt s klientmi
- vypracovanie, kompletizácia podkladov žiadosti o poskytnutie pôžičky
- klientský servis
- bez práce s hotovosťou, pôžičky sú vyplácané priamo na účet klienta

- zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti - 15 rokov na trhu
- najvyššie provízie v oblasti poskytovania pôžičiek
- práca je vhodná pre všetky vekové kategórie
- voľná pracovná doba
- možnosť pracovať aj na DIČ bez nutnosti otvorenia živnosti, popri zamestnaní, dôchodku
- vhodné aj ako rozšírenie podnikateľskej činnosti pre SZČO/ s.r.o., ktorí sa zaoberajú inou činnosťou
- bezplatné školenia na pravidelnej báze hradené spoločnosťou
- marketingová podpora zo strany spoločnosti ( letáky, preplácanie inzercie, prideľovanie kontaktov z centrálneho marketingu)
- pomôžeme Vám pri zriadení DIČ, alebo živnostenského listu

Informácie o výberovom konaní

Na pohovor pozveme všetkých uchádzačov
Životopis posielajte na mailovú adresu :
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, cieľavedomosť, samostatnosť, pracovitosť, precíznosť, vytrvalosť, kreativita, schopnosť stanoviť si priority pri práci, schopnosť prijímať zmeny, príjemné vystupovanie

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2000, medzinárodne od roku 1994 ako poskytovateľ úverových finančných služieb podľa platného práva. Je súčasťou nadnárodnej finančnej skupiny Profireal Group, ktorá okrem Slovenskej republiky pôsobí v ďalších krajinách strednej a východnej Európy a to v Českej republike, Poľsku, Bulharsku a v Rusku.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2115933  Dátum zverejnenia: 20.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 4000 EUR/mesiac, podľa počtu klientov