Sprostredkovateľ úverov - Prešov, Bardejov, Svidník, Sabinov, Kežmarok, Stará Ľubovňa (500 - 2500 Eur/mesiac)

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

okres Bardejov, okres Kežmarok, okres Prešov, okres Sabinov, okres Stará Ľubovňa, okres Svidník
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
priemerný príjem na danej pozícii 800-3000€/mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste komunikatívni, máte skúsenosti s jednaním s klientom a máte seriózny záujem pracovať pre nadnárodnú finančnú spoločnosť vlastniacu Licenciu od Národnej banky Slovenska?

Hľadáme do tímu v Prešove, Bardejove, Sabinove, Svidníku, Kežmarku a Starej Ľubovni nové kolegyne / kolegov, ktorých náplňou práce bude:

- poradenstvo v oblasti poskytovania pôžičiek
- obchodné rokovania s klientmi
- vypracovanie a kompletizácia žiadosti o poskytnutie pôžičky
- starostlivosť o klientov

Ponúkame spoluprácu na DIČ, resp. živnosť (založenie živnosti nie je podmienkou).

Výkon práce je v Prešove a okolí, Bardejove a okolí, Sabinove a okolí, Svidníku a okolí.

- najvyššie provízie v oblasti poskytovania pôžičiek
- žiadaný a dobre predajný produkt
- prepracovaný systém odborných školení
- podpora skúseného manažéra a marketingová podpora spoločnosti
- možnosť riadiť svoj pracovný čas
- práca v mieste bydliska
- motivačné súťaže

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti. V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoju žiadosť o prijatie spolu s profesijným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu spoločnosti.
V žiadosti o prijatie do pracovného pomeru Vás žiadame napísať súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. v znení neskorších doplnkov. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- skúsenosti v obdobnej pozícií vítané, nie podmienkou
- komunikatívnosť a dravosť
- flexibilita
- samostatnosť
- práca s PC a internetom
- chuť pracovať a dosahovať spoločné ciele

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3032449  Dátum zverejnenia: 26.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: priemerný príjem na danej pozícii 800-3000€/mes.