Manažér oddelenia platieb

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Tower 115, Pribinova 25, Bratislava
Termín nástupu
02.04.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečuje dohľad nad denným spracovaním všetkých prichádzajúcich a odchádzajúcich klientskych platieb.
- Zabezpečuje dohľad nad spracovaním žiadostí od klientov a z obchodnej siete na prepárovanie resp. spárovanie platieb s nesprávnym VS, neidentifikovaných platieb, žiadostí o predčasné splatenie, storno, výpoveď automatických revolvingov a vrátenie preplatkov.
- Zodpovedá za riešenie sťažností a reklamácií v oblasti platieb od klientov a pracovníkov obchodnej siete.
- Zodpovedá za evidenciu a riešenie klientskych podnetov z NBS v zmysle bankového dohľadu.
- Podieľa sa na úlohách súvisiacich s agendou NBS a iných štátnych inštitúcií.
- Navrhuje IT riešenia a optimalizuje procesy v Payment Teame.

- Dynamický a profesionálny tím po odbornej i ľudskej stránke,
- sociálny program,
- možnosť čerpania Sick Day a Home Office,
- široké možnosti profesijného vzdelávania,
- príspevok pri uzavretí manželstva a narodení dieťaťa.

Informácie o výberovom konaní

Hlavný pracovný pomer na dobu určitú - zástup počas MD

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia a financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

- Vysoké pracovné nasadenie,
- proaktívny prístup k práci,
- schopnosť pracovať pod tlakom,
- vysoká miera samostatnosti,
- efektívna komunikácia,
- manažérske zručnosti,
- zodpovednosť.

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2948915  Dátum zverejnenia: 27.2.2017